Kampanya kapsamı nedir?

Kampanya kapsamında 29 Kasım Cuma günü Millenicom web sitesinden başvuru yapan ve başvurusu aboneliğe dönüşmüş tüm müşterilere 25 TL değerinde Netflix hediye edilecektir. 

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanyadan 29 Kasım Cuma günü Millenicom web sitesinden başvuru yapan ve başvurusu aboneliğe dönüşmüş tüm müşteriler faydalanabilir.

Kazandığım Netflix hediye çekini nasıl kullanacağım?

Mevcutta Netflix aboneliği bulunmayan müşteriler hediye çekini kullanmak için kendilerine Millenicom tarafından 9 -10-11 Aralık günü sms olarak gönderilecek 11 haneli PIN kodunu netflix.com/redeem sayfasına girip ilgili alana yazmalıdır. 

Mevcutta Netflix aboneliği bulunan müşteriler ise için kendilerine Millenicom tarafından 9-10-11 Aralık günü sms olarak gönderilecek 11 haneli  PIN kodunu Netflix’in Hesabınız sayfasından girmelidir. Hediye çekinin bakiyesi hesaba eklenecek ve sonraki ödeme hediye çeki bakiyesinden alınacaktır. Daha detaylı bilgi ve yönlendirme için : https://help.netflix.com/tr/node/32950

Kampanya kapsamında verilecek hediye ve detayları nedir?

Kampanya kapsamında 25 TL tutarında Netflix kullanım hakkı hediye edilecektir. Kazanan müşterilere hediye kodu SMS yolu ile gönderilecektir.

Hediye kartımın içindeki bakiye bitince ne olacak?

Netflix kayıtlarında bir ödeme yöntemi yoksa hediye kartı bakiyesi bitene kadar hizmet almaya devam edilecektir. Hesaptaki hediye kartının bakiyesi azaldığında Netflix tarafından bilgilendirme yapılacaktır. Hediye kartının bakiyesi bittiğinde izlemeye devam etmek için ise başka bir hediye kartı veya ödeme yöntemi eklenmesi gerekmektedir. Kayıtlarda mevcut bir ödeme yöntemi varsa hediye kartı bakiyesi bittikten sonra bu ödeme yöntemi üzerinden Netflix hizmeti faturalandırılmaya devam edecektir.

Hediyemi hangi tarihe kadar kullanabilirim?

Kampanya kapsamında hediye edilecek Netflix kuponunun herhangi bir son kullanma tarihi bulunmamaktadır. Kupon, içerisindeki bakiye bitene kadar kullanılabilir.