İnternet altyapı sorgulama

Millenicom fiber internet altyapı sorgulama alanından adresinizde alabileceğiniz en yüksek internet hızını görüntüleyebilir ve altyapınıza en uygun Millenicom internet paketi için anında başvuruda bulunabilirsiniz.

İnternet Altyapısı Nasıl Sorgulanır?

Adresinizde yer alan fiber internet altyapısını veya internet hızınızı sorgulamak isterseniz ilgili alanlara adres bilgilerinizi girerek alabileceğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom altyapınız varsa Türk Telekom Fiber Altyapı Sorgulama butonuna, Superonline fiber internet altyapınız varsa Turkcell Superonline Fiber Altyapı Sorgulama butonuna basmanız gerekmektedir.

Millenicom, hem Türk Telekom altyapısına özel hem de Superonline fiber altyapısına özel paketler sunmaktadır. İnternet altyapınız ne olursa olsun Millenicom size en uygun interneti, en avantajlı fiyatlarla sunar.

Türk Telekom ve Superonline Fiber Altyapıları Farklı mı?

Türk Telekom ve Superonline internet altyapıları birbirinden farklıdır. Türk Telekom altyapısı Türkiye’de en yaygın altyapı olup Superonline’ın da kendine ait fiber altyapı döşediği bölgeler bulunmaktadır.

Her iki firmanın da kendine ait DSL ve fiber altyapıları mevcuttur. Altyapınız hangisi olursa olsun eğer adresinizde fiber altyapı bulunuyorsa fiber internet hizmetini alabilirsiniz. Adresinizde fiber altyapı bulunmuyor ise fiber internete yakın hız alabileceğiniz VDSL internet hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

İnternet Hızını Sorgulamak Neden Önemli?

İnternet altyapı sorgulama servisimiz ile adresinizde alabileceğiniz en yüksek internet hızını öğrenirsiniz. Böylelikle internet altyapınıza en uygun internet paketinden yararlanabilir, alabileceğiniz hızdan daha yüksek hızdaki paketlere ek ücret ödemezsiniz.

Site/Apartman adınızın en az 3 karakterini giriniz

Alabileceğiniz Hız: 100 Mbps

Bu değer evinizle santral arasındaki hattın maksimum fiziksel kapasitesini ifade ediyor. Gerçek kullanım sırasında bu maksimum kapasiteyi kullanmanız her zaman mümkün olmayabilir.

En çok tercih edilen!
79,90 TL
Fiber 16 Kampanyası
 • Hız
  16 Mbps'e kadar Download
  4 Mbps'e kadar Upload Hızı
 • İster Taahhütsüz
  İster Taahhütlü
 • Kotasız
İncele
84,90 TL
Fiber 35 Kampanyası
 • Hız
  35 Mbps'e kadar Download
  6 Mbps'e kadar Upload Hızı
 • İster Taahhütsüz
  İster Taahhütlü
 • Kotasız
İncele
109,90 TL
Fiber 100 Kampanyası
 • Hız
  100 Mbps'e kadar Download
  8 Mbps'e kadar Upload Hızı
 • İster Taahhütsüz
  İster Taahhütlü
 • Kotasız
İncele

Aramaya devam edelim...

Adresinizi bulamadıysanız bir kaç bilgiye daha ihtiyacımız var

Devam Et