Gerçek Sınırsız İnternet Paketi
Millenicom'da!

Limite takılmadan, AKN’yi hiç tanımadan ayın ortasında “Hız düştü” sorunu
yaşamadan internet keyfini sürün. Artık limit yok, AKN yok... Ay boyu sabit hızla,
sabit fiyatla keyfini süreceğiniz internet var. Güle güle Millenicom kullanın.

Hemen Başvur

Millenicom’dan Limitleri Ortadan Kaldıran Gerçek Sınırsız İnternet

Ev internetinde kota, AKN sınırlarını ortadan kaldırıp, internet keyfini özgürce yaşamanızı sağlayan Gerçek Sınırsız internet Millenicom’da!

Gerçek Sınırsız İnternet Nedir?

Bittiğinde aylık internet kullanımını kısıtlayan ve internet hızınızı yavaşlatan AKN (Adil Kullanım Noktası), aştığınız taktirde faturanızda ek ücret olarak yansıtılacak kota gibi engellerin olmadığı, internetinizi ay boyunca özgürce ve sınırsızca kullanmanıza imkan sağlayan internet kampanyasıdır.

Millenicom Gerçek Sınırsız ev interneti kampanyasından yararlandığınız taktirde internet hızınız yavaşlamadan dilediğiniz kadar dizi, film, video izleyebilir, bilgisayarınıza istediğiniz kadar müzik indirebilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Sağlanan Diğer Avantajlar Nelerdir?

Millenicom Gerçek Sınırsız ev interneti kampanyasından yararlanan müşteriler, ücretsiz evde kurulum ve ücretsiz aktivasyon avantajlarından da yararlanıyor. Abonelik için başvurulan adreslere randevu ile gönderilen Millenicom evde kurulum ekipleri internet kurulumunu ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Başka bir internet servis sağlayıcıdan Millenicom’a geçmek isteyen müşterilerin 200 TL ye kadar olan taahhüt bozma bedellerini de Millenicom karşılıyor!

Kotasız Gerçek Sınırsız internet Millenicom’da. (Gaz)
Kotasız Gerçek Sınırsız internet Millenicom’da. (Elektrik)
Kotasız Gerçek Sınırsız internet Millenicom’da. (Su)