Müşteri Temsilcimiz Online,
Hemen Başvur Arayalım!

Evde İnternet

İnternet, her geçen gün önemi artan ve hayatımızda yer işgal eden teknolojilerin başında gelir. Dijital video platformlarının ve sosyal medya mecralarının yaygınlaşması neticesinde sadece mobil telefonlardan kullanılan internet yeterli olmamaktadır. Bu nedenle insanlar evlerine internet alma ihtiyacı duyarlar. Eve alınan internet ile insanlar tüm internet gereksinimlerini özgürce giderebilir, aynı zamanda kota problemi ile karşılaşmadan bu hizmetten yararlanabilirler. Netflix gibi dijital video platformlarının yaygın olarak kullanılması, çok miktarda veri tüketimine neden olmaktadır. Bu nedenle internet kullanıcıları, ihtiyacını karşılayacak internet kampanyalarını araştırma ihtiyacı duyar.

Millenicom, kullanıcının internet ihtiyaçlarının karşılanması maksadıyla hızlı, kaliteli ve cazip fiyatlı hizmet sunma prensibi ile faaliyetlerini yürütmektedir. Superonline altyapısını kullanarak hizmet verdiğimiz sektör içerisinde kullanıcının kesintisiz internet hizmeti alması için 7/24 müşteri hizmeti imkânını da sunuyoruz.

 

Evde İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Millenicom Telekominikasyon ile ihtiyaçlarınıza uygun birçok evde internet kampanyaları bulabilirsiniz. İhtiyacınızı belirleyerek hangi hizmeti almanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Bu kapsamda hizmet verdiğimiz sektör içerisinde ev interneti paket ve kampanyalarımızı aşağıdaki maddelerde bulabilirsiniz.

 

Taahhütlü İnternet Paketleri

Kullanıcının 12 ay taahhüt vererek kullanabileceği internet paketleri aşağıda sunulmuştur:

 • Fiber 35 kampanyası, 35 Mbps'e kadar indirme, 6 Mbps'e kadar yükleme hızına sahip olup ilk 3 ay 79,90 TL, sonraki 9 ay ise 89,90 TL hizmet bedeli ile kullanılabilir.
 • Fiber 16 kampanyası, 16 Mbps'e kadar indirme, 4 Mbps'e kadar yükleme hızına sahip olup ilk 3 ay 79,90 TL, sonraki 9 ay ise 94,90 TL hizmet bedeli ile kullanılabilir.
 • Fiber 100 kampanyası, 100 Mbps'e kadar indirme, 8 Mbps'e kadar yükleme hızı ile ilk 3 ay 79,90 TL, sonraki 9 ay 104,90 TL hizmet bedeli ile kullanılabilir.

 

Taahhütsüz İnternet Paketleri

Kullanıcının taahhüt vermeden, özgürce kullanabileceği internet paketlerini aşağıda bulabilirsiniz:

 • Taahhütsüz Fiber 16 kampanyası, 16 Mbps'e kadar indirme, 4 Mbps'e kadar yükleme hızına sahiptir. Kullanıcı, ayda 89,90 TL ücret ile bu paketten yararlanabilir.
 • Taahhütsüz Fiber 35 kampanyası, 35 Mbps'e kadar indirme, 6 Mbps'e kadar yükleme hızına sahiptir. Kullanıcı, ayda 94,90 TL’ye bu paketten yararlanabilir.
 • Taahhütsüz Fiber 100 kampanyası, 100 Mbps'e kadar indirme, 8 Mbps'e kadar yükleme hızına sahiptir. Kullanıcı, ayda 104,90 TL’ye bu paketten yararlanabilir.

 

Evde İnternet Fiyatları

Evde internet fiyatları, tamamen kullanıcın talepleri doğrultusunda belirlenir. Bu kapsamda belli parametreler baz alınarak verilen hizmet bedeli hesaplanır. İnternet fiyatını etkileyen etmenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • İnternet hizmetinin taahhütlü olup olmadığına göre,
 • İnternet hızına göre,
 • AKK olup olmama durumuna göre, evde internet fiyatları belirlenir.

Millenicom Telekominikasyon tarafından kullanıcılara verilen internet hizmetleri taahhütlü ya da taahhütsüz olmasına göre değişmektedir. Bu kapsamda tercih edilebilen internet paketlerinin fiyatı 79,90 TL’den 109,90 TL'ye kadar değişmektedir. Kullanıcı istediği internet paketini ihtiyaçları doğrultusunda seçebilir.

 

Evde İnternet Paketini Nasıl Belirlemeliyim?

Evde internet tarifeleri belirlenirken kullanıcının göz önünde bulundurması gereken bir kısım hususlar vardır. Söz konusu hususları göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza en uygun internet paketini satın alabilirsiniz.

 

Altyapının Sorgulanması

İnternet hizmeti alırken yapılacak olan ilk iş, ev adresinizde internet altyapısının olup olmadığıdır. Web sitemizdeki altyapı sorgulama adımlarını izleyerek adresinizde altyapının olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri de satın almak istediğiniz internet paketinin altyapınız ile uygun olup olmadığıdır. Örneğin satın almak istediğiniz internet paketi 100 Mbps'e kadar indirme hızına sahipse ve altyapınız 35 Mbps'e kadar indirme hızını destekliyorsa, 100 Mbps indirme hızında internet hizmeti alamazsınız. Bu kapsamda satın aldığınız internet hizmeti ile altyapınızın birbiri ile uyumlu olması gerekir. Altyapınızı buradan sorgulayabilirsiniz.

   

  İnternet Kullanıcı Sayısı

  Evde interneti kullanan kişi sayısı ne kadar fazla olursa o kadar yüksek hızlı internete ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Bu anlamda hangi internet paketinden yararlanmanız gerektiğini web sitemizdeki hız rehberini kullanarak karar verebilirsiniz.

   

  İnternet Kullanım Alanı

  İnternet paketi alırken hangi alanda interneti kullandığınızı iyi tespit etmeniz gerekir. Örneğin sürekli video izliyorsanız ve düşük hızda bir internet kullanıyorsanız videolarınızda zaman zaman donma problemi yaşayabilirsiniz. Bu durumda mümkün olduğu kadar yüksek hızlı internet kampanyalarından yararlanmanızda fayda vardır. Eğer interneti ağırlıklı olarak temel ihtiyaçlarınız için kullanıyorsanız düşük hızda bir internet paketi, ihtiyacınızı karşılayacaktır.

   

  Taahhütlü İnternet mi Taahhütsüz İnternet mi Tercih Edilmelidir?

  İnternet paketleri taahhütlü ve taahhütsüz olmak üzere iki ana sınıfa ayrılmaktadır. Her iki internet paketinin de kendine göre avantaj ve dezavantajları vardır. Bu kapsamda kullanıcı paket türlerinin avantaj ve dezavantajlarını değerlendirerek kendi internet paketi alacağına karar verebilir.

   

  Taahhütlü İnternet Paketi

  Taahhütlü internet paketi tercih edildiğinde kullanıcının sahip olacağı avantaj ve dezavantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kullanıcı bazı taahhütlü internet paketlerinden daha cazip fiyata yararlanabilir.
  • Taahhüdün sonlanmasını müteakip kullanıcıya özel fırsatlar sunulabilir.
  • Taahhüdün sonlanması beklenmeden kullanıcının aboneliği sonlandırmasını istemesi durumunda caya bedeli ödenmesi gerekir.

   

  Taahhütsüz İnternet Paketi

  Kullanıcı için en büyük sorun, internet aboneliğini sonlandırması durumunda ödemek zorunda olduğu cayma bedelidir. Taahhütsüz internet paketi tercih edildiğinde aşağıdaki avantaj ve dezavantajlar ortaya çıkar:

  • Taahhütsüz internet paketlerinde, kullanıcı aboneliğini istediği zaman sonlandırabilir.
  • Aboneliğin sonlandırılması durumunda kullanıcı cayma bedeli ödemek zorunda kalmaz.
  • Adres değişikliği durumunda yeni adresteki altyapının internet paketine uygun olmaması durumunda anında iptal işlemini gerçekleştirilebilir.
  • Taahhütsüz internet hizmetlerinin bazı paketleri taahhütlü aboneliklere nispeten daha pahalıdır.
  • Taahhütsüz interneti, taahhütlü internet paketlerine nazaran daha özgür bir şekilde kullanabilirsiniz.

   

  Nasıl Evde İnternet Sahibi Olabilirim?

  Web sitemiz üzerinden evde sınırsız internet kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Almak istediğiniz internet paketine karar verdikten sonra yine web sitemizdeki mini forma; isim, soyad ve telefon numaranızı yazarak bize göndermeniz yeterlidir. Yetkili ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde size ulaşacaklardır. Abonelik işlemlerinizin tamamlanmasını müteakip Superonline altyapısı kullanılarak kısa sürede internet bağlantınız yapılacaktır.

  Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra AKK’nın olmadığı sınırsız internetinizi doyasıya kullanabilirsiniz. Yaşadığınız en küçük problemde müşteri temsilcimize ulaşarak sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu anlamda 7/24 görev yapan müşteri temsilcisine sahibiz. Uygun fiyatlı, gerçek sınırsız internet keyfi Millenicom ile sizlerle buluşuyor. Siz de bu keyfi daha fazla ertelemeyin.

   

  Avantajlı paketlerimize göz atmak için hemen tıkla.