fb_picel_image
Müşteri Temsilcimiz Online,
Hemen Başvur Arayalım!

Yazlık İnternet

Yaz boyunca yazlıkta geçireceğiniz dönemdeki en büyük problemlerden biri de ne yazık ki İnternet. Uzun ya da kısa süreli de olsa kalacağınız yazlıklarınızda küçük paketler almak çok maliyet açısından bütçenizi zorlayabiliyor. Ayrıca cep telefonunuz ile hattınız üzerinden aldığınız az GB’lı ve yüksek ücretli İnternet size çok pahalıya mal olabiliyor. Bu sorununuzu çözmek için alternatif çözümler geliştirerek size en iyi hizmeti sunabiliriz. Her cebe uygun İnternet paketleri ile sizin haberleri takip etmenizi, kesintisiz film izlemenizi ve İnternette sörf yapmanızı sağlayabiliriz.

 

Yazlık İnternet İle Daha Özgür Bir Yaz

 

Tüm yıl yoğun bir tempo ile çalıştıktan sonra yazlığınız da yılın yorgunluğunu atabilirsiniz. İş stresinden ve şehrin kalabalığından uzak bir tatil yapabilirsiniz. Tatil yaparken dinlenmek için çok zamanınız olur. Bu zamanın büyük bir kısmını İnternette sörf yapmak ya da film izlemek, video izlemek için kullanmak isteyebilirsiniz. Yazlığınızda İnternetin sizi kısıtlamaması adına koşulsuz, Taahhütsüz İnternet sahibi olmanız gerekiyor. Millenicom’da taahhüt olmadığı için yazlıkta kullanmak üzere ayrıca bir İnternet paketi almanıza gerek kalmaz. Sınırsız İnternetiniz ile kota aşımı olmadan özgürce kullanım sağlayabilirsiniz. Donma ve kesinti gibi problem ile karşılaşmadan filmleri, videolar ya da kaçırdığınız dizinin tekrarını izleyebilirsiniz. İnternetiniz olduğunda yazlığınızda televizyona da ihtiyacınız kalmaz. İnternet üzerinden canlı yayın akışını kolay bir şekilde akıllı telefonunuz ile takip edebilirsiniz. Hava durumunu anlık öğrenebilirsiniz. Kurulumunu kolay bir şekilde gerçekleştirdiğimiz için size konfor sağlar. Kota aşım derdi olmadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İnternet ile ilgili herhangi bir sorun ile karşılaştığınız da 7/24 çağrı merkezimiz ya da whatsapp destek hattından bize ulaşabilirsiniz. 

 

Yazlık İnternet Hakkında Kullanıcı Yorumları

 

Her işimizi kolaylaştıran İnternete özellikle tatil zamanlarında çok ihtiyacımız olur. Takip etmemiz gereken bir işimizi İnternet üzerinden takip edebilir ve uzaktan bağlantı kurarak işlerimizi yazlıktan da kolayca halledebiliriz. İş dışında sosyalleşmek için de İnternete çok ihtiyaç duyarız. İnternete karar verme aşamasında çok fazla araştırma yaparız. Yazlık İnternete karar vermeden önce yazılan yorumları ve değerlendirmeleri de okuyabilirsiniz. Kullanıcıların çoğu yazlık internet için ayrı bir pakete gerek olmadığını, internetin hızlı olduğunu, film veya dizi seyrederken donma olmadığını, çabuk bir şekilde kurulumu gerçekleştirdiklerini, herhangi bir sorunda danışma hattı ile kolay bir şekilde çözebildiklerini, fiyatının diğer tarifelere göre avantajlı olduğunu yorumlarında yazarlar. Kullanıcılar tarafından yapılan bu olumlu dönüşler alacak olanlar için önem arz eder. Yazılan her bir yorum internet alacak olanların doğru ve hızlı karar vermesini sağlar. Siz de ayrı bir pakete gerek kalmadan gerçek sınırsız İnternetin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Avantajlı Fiyatları ile Yazlık İnternet

 

İnternet artık elimiz ayağımız gibi önemli bir hale geldi. İnternet sayesinde merak ettiğimiz herhangi bir şeyi saniyeler içinde öğrenebiliriz. Gündemi güncel olarak takip edebiliriz. İnternet olmadan yaşayamaz hale geldiğimiz bu dönemde tatil yaparken de İnternetsiz kalmak istemeyiz. Hem hızlı hem de fiyatı cazip olanı bulmaya çalışırız. Genellikle yazlıkta kullanacağınız İnternet için taahhüt isterler. Bu da sizin İnterneti kullanmasanız da her ay faturasını ödemeniz anlamına gelir. Tüm bunlar kurtulmak artık çok kolay. Millenicom avantajlı fırsatları ile size en iyi yazlık için İnternet hizmeti sunar. Aynı internet hizmetini, aynı alt yapıyı kullanarak daha cazip fiyat ile almanızı sağlar. İnternetinizin taahhütlü ya da taahhütsüz olması kendi tercihinizdir. Kullanacağınız zamana kendiniz karar verebilir, ister üç ay ister bir ay kullanabilirsiniz. Tatiliniz bittiğinde ve evinize döndüğünüzde hiçbir ekstra ücret ödemeden kolayca aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Yazlık için İnternet keyfinizi Sınırsız kısıtlama olmadan rahatça yaşayabilirsiniz.

 

Millenicom'un yaz aylarına özel taahhütsüz internet paketlerine göz atmak için hemen tıkla!