TAAHHÜTSÜZ KURUMSAL İNTERNET KAMPANYASI

Fiyat

67,99 TL

Taahhütsüz

Hız

Hız

35 Mbps'e kadar altyapının desteklediği en yüksek hız

AKN

AKN & Kota

Gerçek Sınırsız, AKN ve kota yok

Hemen Başvur, Arayalım!

  • •Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir. •Kampanya 30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerlidir. •Kampanya taahhütsüz olarak sunulmakta olup sadece yeni başvuru yapmış olan Millenicom müşterisi için geçerlidir. •İşbu başvuru formu mesleki ve ticari faaliyetler için kullanılmak üzere düzenlenmiştir. •Kampanya kapsamında 144 TL tutarındaki aktivasyon ücreti hediyedir. Kampanya kapsamında sunulan hizmet bedeli, müşterinin seçtiği tarife üzerinden Millenicom tarafından hesaplanarak hizmet alınan ayın sonunda faturalandırılır Tarifelerde belirtilen hızlar hizmetin alınacağı noktadaki altyapıya göre değişebilir ve altyapının desteklendiği en yüksek hızda hizmet alınır. •* FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapısındaki müşterilere altyapı operatörü tarafından verilen modem için hizmet devam ettiği sürece aylık 9TL modem kira bedeli alınacaktır. Bu nedenle müşteri ad soyad iletişim bilgileri altyapı operatorü ile paylaşılacaktır.• Kampanya kapsamında kurulum ücreti 120 TL'dir ve 4 taksit şeklinde faturaya yansıtılacaktır. •Bu altyapıdaki aboneliğinin iptali durumunda verilmiş olan modemi 10 gün içinde kargo ile Millenicom’a iade etmelidir. Cihazın iade edilmemesi durumunda, imzalatılan tutanakta yer alan ücretler müşterinin son faturasına yansıtılacaktır. • Talep edilmesi durumunda VDSL modem ücreti 12 ayda, aylık 22 TL, 24 ayda aylık 11 TL veya peşin 300 TL yerine indirimli 260TL olmak üzere faturaya yansıyacaktır. • Müşterinin kullanımında olan ancak Millenicom tarafından temin edilmemiş olan cihaz(lar)da oluşan arıza ve cihaz kaynaklı bağlantı sorunlarından Millenicom sorumlu değildir. Millenicom’dan temin edilen modemlerde ise Millenicom, cihazın ayıbından garanti süresince sorumludur. Millenicom’dan temin edilen modemler için; müşteriye bulunduğu adreste herhangi bir neden ile hizmet verilememesi durumunda müşteri kendisine teslim edilmiş olan modemi en geç 7 gün içerisinde, hasarsız ve çalışır durumda Millenicom’a iade etmelidir. Modemin gönderimi müşterinin sorumluluğundadır. Modemin zamanında ulaşmaması, hasarlı olması durumunda Millenicom toplam modem bedelini tahsil etme hakkına sahiptir. •Taksitli olarak modem satın alındığı durumlarda, modem taksitleri sona ermeden aboneliğin herhangi bir nedenle sona ermesi halinde, kalan modem taksitlerinin tamamı müşterinin son faturasına yansıtılır. • Millenicom, modem markası ve taahhüt kapsamı dışında yer alan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. • Abone olunan paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır. •Usule ilişkin hususlar hakkında Abonelik Sözleşmesi’ndeki hükümler geçerlidir.
  • Ön Bilgilendirme ve Başvuru Formu için tıklayınız

67,99 TL

Taahhütsüz

Taahhütsüz

Taahhüt vermenize gerek yok!

Canlı Çağrı Merkezi

7/24

AKN'siz

Gerçek Sınırsız

Aynı Altyapıda Daha Uygun Fiyata, Fiber Hızlı, Taahhütsüz, Kotasız Ev İnterneti

Millenicom Telekomünikasyon olarak 2004 yılından beri hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize Türkiye’nin her yerinde uygun fiyatlı telekom çözümleri sunuyoruz. 2019 yılı itibarıyla 19.5 milyar dolar ile Türkiye’nin en büyük dış yatırımcısı SOCAR Türkiye’nin altında faaliyetlerimizi sürdürmeye başladık.

Hem Türk Telekom hem de Superonline altyapısını kullanarak sunduğumuz sabit internet hizmetimiz, sabit telefon hizmetimiz ve kurumsal müşterilerimize özel sunduğumuz Bulut Santral hizmetimiz ile alternatif telekom sektöründe lider olma hedefi ile yolumuza devam ediyoruz.

Diğer internet sağlayıcıları ile aynı altyapıyı kullanıp aynı hizmeti veriyoruz ancak taahhütsüz, fiber hızlı uygun fiyatlı internet paketlerimiz ile ayrışıyoruz.

Hedefimiz günümüzde yemek, su kadar önemli olan internet hizmetini müşterilerimize en uygun, en karlı şekilde sunmak ve Türkiye’de internet kullanımını yaygınlaştırmak.

Peki aynı altyapıyı, aynı hızı, aynı hizmeti nasıl daha uygun fiyatlara sunabiliyoruz? Diğer internet firmalarından farkımız nedir?

Superonline fiber interneti Superonline altyapısından, Türk Telekom fiber ve adsl interneti Türk Telekom altyapısından müşterilerimize sunuyoruz.İnternet hızı aynı, altyapı aynı üstelik taahhütsüz!Yani sizi uzun taahhüt sözleri vermeye de zorlamıyoruz.Evinde sabit telefon kullanmıyorsan yalın internet yani telefonsuz internet hizmeti de veriyoruz. Ve bahsetmiş olduğumuz tüm bu avantajlı internet paketlerimizi uygun fiyatlara sunuyoruz.Telekomünikasyon pazarında rekabetin artması için bize özel daha düşük maliyetlerde çalışma imkanı sunuluyor.Biz de bu şekilde aynı altyapıdan, aynı hizmeti daha uygun fiyatlara müşterilerimize sunabiliyoruz.

Başka İnternet Servis Sağlayıcıda Taahhüdüm Var Diye Üzülme! Millenicom’a Gel, Cayma Bedelini Biz Ödeyelim!

Farklı internet firmasından taahhütlü hizmet alan ve cayma bedeli nedeniyle aboneliğini iptal edemeyenler için 200 TL ye kadar cayma bedeli Millenicom’dan!Başka firmada taahhüdüm var diye üzülme, Millenicom’a geç cayma bedelini biz karşılayalım.

Diğer İnternet + Telefon Kampanyaları ve Paketleri

HIZ: