Dost Ses Kampanyası

●Uluslararası 1. kademe ve GSM yönü dahil en uygun fiyata sabit hattan görüşme imkanı sunar. ●1 sabit hat ücreti pakete dahil ● +15 TL karşılığında üzerinde dakika bulunmayan 1 sabit hattı daha pakete havuzlayabilme imkanı sunar. ●İsteniğiniz adette ek dakika paketini kampanyaya dahil edebilirsiniz. ●Mevcut telefon kullanım alışkanlıkları değiştirilmeden ve santralinize herhangi bir cihaz ilave edilmeden daha avantajlı tekliflerle konuşmanızı sağlar.

Telefon:

Hat Sayısı:


ile Neler Yapılabilir?

  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Hediye dakika içeren Esnaf/KOBİ Dostu Ses paketi 24 ay taahhütlüdür. İndirim ilk tam faturalama döneminden itibaren başlar. Yeni ve mevcut aboneliklerde 10 TL bağlantı ücreti ilk faturaya yansıtılır. Paket dakikalarına, Şehiriçi, Şehirlerarası, GSM, Uluslararası (1. Kademe sabit), 444'lü özel numaraları ve STH operatörlerine yönelik aramalara dahildir. Abone olunan tarife ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır. Dakika paketi kullanımı; öncelikle hediye dakikaları, sonrasında paket tarife dakikaları kullanımı şeklinde gerçekleşir. Taahhüt süresi bitiminde paket ücretleri taahhütsüz ücretler üzerinden devam edecektir. Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan herhangi bir sebeple, müşteri tarafından yahut müşteriden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları müşterinin son faturasına eklenecektir, ancak taahhüt sonuna kadar müşteriden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır. Müşterinin daha düşük bedelli bir tarifeye geçmek istemesi hali veya ses paketlerinden herhangi birini iptal etmesi hali müşterinin taahhüdünden cayması anlamına gelecektir. Bu durumda söz konusu bedel yukarıda belirtilmiş olan koşullar çerçevesinde aboneliğe ait devam eden dönem faturalarında taahhüt sonlandırma bedeli olarak tahakkuk ettirilecektir. Bu halde de müşteriden tahsil edilecek olan bedel en fazla yukarıda belirlenen şekilde hesaplanan tutar olacaktır. Hediye dakika birim ücreti KDV ve ÖİV dahil 0,30 TL’dir. Paket aşımı aramalar için görüşme ücretleri: Şehiriçi, Şehirlerarası, Türkiye GSM, Millenicom aboneleri (Şehiriçi, Şehirlerarası), KKTC sabit 0.30TL/dk, KKTC GSM 0.30 TL/dk, Diğer STH operatörleri 0.30 TL/dk, Uluslararası 1. Kademe sabit 0.2261 TL/dk. Paket dışı ücretler taahhüt kapsamı dışındadır. Yön ücretleri için www.milleni.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kullanılmayan dakikalar sonraki aya devredilemez. Yukarıdaki fiyatlar 1 dakikalık görüşme bedelleridir. Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Ön Bilgilendirme ve Başvuru Formu için tıklayınız
Millenicom Sabit Telefon Hizmeti ile tek fatura ödenir.
Ekonomik görüşme paketleri ile daha düşük fatura ödenir.
Mevcut telefon kullanım alışkanlıkları değiştirilmeden, santralinize herhangi bir cihaz ilave edilmeden ve ses kalitesinde düşüş yaşanmadan arama yapılır.
Millenicom Sabit Telefon Hizmeti’nde herhangi bir ön kod çevirmeden çok ekonomik görüşülür.

Başka bir paket önerelim mi?

Aklındaki soruları cevaplayabiliriz.

0850 333 0 444 Arayın