İnternet servis sağlayıcısı, internet ağının erişilebilir ve kullanılabilir bir hizmete dönüştürülmesini sağlar. Yani günlük hayatın vazgeçilmezi haline gelen internet, servis sağlayıcıları sayesinde kullanılır. Eviniz veya işyerinizde bir bilgisayar ve modeme sahip olmanız, internet servis sağlayıcısı olmadığında bir anlam ifade etmez. Sorunsuz bir şekilde internete erişebilmek için bir İSS aboneliğine sahip olmanız gerekir. Son yıllarda internet erişiminin bu kadar yaygınlaşabilmesinin asıl sebebi; servis sağlayıcılarının oldukça çeşitlenmesi ve alt yapılarının iyileştirilerek daha geniş alanlarda hizmet vermeye başlamasıdır. İSS hizmetlerinden faydalanmak için ya internet ya da kablo tv aboneliğiniz olmalıdır. Özellikle e-ticaret veya yazılım gibi bir sektörde çalışıyorsanız, çok hızlı, sorunsuz ve teknik desteği güçlü olan bir internet servis sağlayıcısı ile çalışmalısınız.

Millenicom, Türkiye’de alternatif telekom sektöründe lider rolüne sahiptir. Serbestleşen Türkiye telekomünikasyon sektöründe öncü alternatif operatör olma yolunda başarılı bir şekilde ilerleyen Millenicom, "en iyi internet servis sağlayıcısı" firmalarından biridir.

Millenicom'u en iyi internet servis sağlayıcılarından biri yapan özellikler arasında bireysel müşteriler için; VDSL, FİBER, ADSL seçenekleriyle sabit telefon ve sabit internet hizmetleri sunmasının yanı sıra cazip fiyatlı kampanyaları, kotasız ve sınırsız internet ve ücretsiz kurulum gibi avantajlara sahip olması bulunur. Aynı zamanda mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Hatta müşteri memnuniyetine gösterdikleri özen sonucu Millenicom, Türkiye'nin en büyük şikayet platformu olan Şikayetvar'dan "Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri"nde iletişim sektörü kategorisinde "gold" ödülüne layık görülmüştür.

Millenicom, cazip fiyatlar ve kampanyaları ile kullanıcı memnuniyetini düşünen bir firma olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Aynı alt yapıda, fiber hızında ev interneti, taahhütlü ya da taahhütsüz, kotasız ve 7/24 çağrı merkezi desteği gibi fark yaratan olanaklarını oldukça cazip fiyatlarla sunmaktadır. Üstelik diğer internet sağlayıcılarından Millenicom'a geçme süreci oldukça kısadır. Aynı zamanda uzun evrak süreçleri ile sizi uğraştırmaz. E-posta ile evrak sürecini de aktivasyon sürecini de kolayca halledebilirsiniz.

Millenicom'un web sitesi üzerinden kolayca erişebileceğiniz ek internet ve telefon hizmetleri de bulunmaktadır. Bunlardan en ilgi çekici olanı 10 yıl bedava internet fırsatı sunan "Arkadaşını Getir Yarışması"dır. Millenicom'a en fazla arkadaşını getiren kişinin kazanacağı bu büyük ödül için arkadaşlarınızın indirim kodu ile 0850 333 0 333 nolu çağrı merkezimiz üzerinden başvuru yapması yeterlidir. Yarışmaya katılmanız bile ücretsiz internet fırsatını hem kendinize hem de arkadaşlarınıza sağlamanız için yeterlidir. Eğer arkadaşınız sizin davetiniz ile Millenicom müşterisi olursa hem o hem de siz bir ay bedava internet hizmeti alma hakkı kazanırsınız. Bu kampaya haricinde Modem Kampanyası, TP Link Deco E3 Mesh Cihaz Kampanyası ve Akıllı SMS Servisleri gibi göz alıcı fırsatlardan da faydalanabilirsiniz. En iyi internet için, en iyi internet servis sağlayıcısı olan Millenicom'da çoğu ücretsiz olan fırsatları detaylıca inceleyebilir, internet hızınızı test edebilir ve altyapı sorgusu yapabilirsiniz.