fb_picel_image

Hakkımızda

Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom, 2004 yılından bu yana, müşterilerine telekomünikasyon hizmetleri sunarak; uygun fiyat avantajlı, kesintisiz ve kaliteli bir internet hizmeti ile kullanıcılarını dünyaya bağlıyor. Farklı hizmet ve servislerle telekom alanında önemli bir alternatif olan Millenicom’un müşteri sayısı 300 bini aşıyor. Kullanıcılara, hem Türk Telekom hem de Superonline altyapısını kullanarak fiber internet hizmeti sunan Millenicom ; iş ve eğitim kalitesini yükselten, uygun fiyat seçenekli, hayat kolaylaştırıcı internet bağlantı çözümleri ile son kullanıcılara ulaşıyor.

Millenicom, 2017 yılında ‘Yılın Alternatif Operatör Hizmeti Kategori Birincisi’, 2018, 2019 ve 2021 yıllarında Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı araştırmasında ’İletişim Hizmetleri Sektör Üçüncüsü’ seçildi. 2020 ve 2021 yıllarında ‘Şikayetvar Müşteri Memnuniyeti’ GOLD ödülü, 2022 yılında ise Dünya Kablosuz Genişbant Birliği (Wireless Broadband Alliance) tarafından verilen ‘En İyi Ev İçi Wi-Fi Teknolojisi’ ödülünün sahibi olan Millenicom, Türkiye telekomünikasyon piyasasında saygın ve öncü şirketler arasında yer alıyor

Millenicom ; 81 ilde, 922 ilçede, tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde hizmet vermektedir.

Millenicom, 2019 yılından itibaren Türkiye’nin en büyük endüstriyel holdingi SOCAR Türkiye çatısı altında faaliyet göstermektedir.

Peki aynı altyapıyı, aynı hızı, daha iyi hizmeti nasıl daha uygun fiyatlara sunabiliyoruz? Diğer internet firmalarından farkımız nedir?

Alternatif internet servis sağlaycılarının öncülerinden olan Millenicom, alternatif firmaları desteklemek adına belirlenen avantajlı kurallar çerçevesinde, altyapı sağlayıcılardan toptan satın aldığı internet paketlerini, son kullanıcılara daha avantajlı fiyatlarla sunmaktadır. Müşteri hizmetlerinde dijitalleşmenin öncülerinden olan Millenicom, müşterilerin her türlü ihtiyacını ; 7/24 whatsapp destek hattı, online işlemler merkezi ve sesli çağrı merkezi ile karşılamaktadır. Fiziksel olarak; ‘müşteri hizmetleri ofisleri’ ve ‘bayi’ maliyeti bulunmayan Millenicom, buradan edinilen maddi faydayı da müşterilerine daha uygun fiyatlı internet sunarak yansıtmaktadır.

Başka İnternet Servis Sağlayıcıda Taahhüdüm Var Diye Üzülme! Millenicom’a Gel, Cayma Bedelini Biz Ödeyelim!

Farklı internet firmasından taahhütlü hizmet alan ve cayma bedeli nedeniyle aboneliğini iptal edemeyenler için, taahhütsüz paketlerde 150 TL’ye kadar cayma bedeli Millenicom’dan! Başka firmada taahhüdüm var diye üzülme, Millenicom’a geç cayma bedelini biz karşılayalım. Tek yapmak gereken, Millenicom aboneliğin aktif olduktan sonra, eski servis sağlayıcından çıkan taahhüt cayma bedeli faturasını mail atmak. Cayma bedeli, Millenicom faturana indirim olarak yansıyacaktır.

 

MİLLENİCOM TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Sultan Selim Mahallesi Hümeyra Sokak Nef 09 Plaza B Blok No:7/24 34415 Kağıthane/İstanbul

 

Pandemi sebebi ile alınan tedbirler kapsamında genel merkezimize müşteri ziyaretleri kabul edilmemektedir. Her türlü işlem ve talebiniz için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.