fb_picel_image

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu Kararları Uyarınca Abonelere Yapılacak İadeler

11.03.2022

2022/İK-THD/3 Sayılı BTK Kararı

İlgili karar gereği Eylül’20, Ekim’20, Kasım’20, Aralık’20, Ocak’21, Şubat’21, Mart’21, Nisan’21, Mayıs’21, Haziran’21 ve Temmuz’21 dönemlerinde e-devlet uzerinden İnternet abonelik iptali talebinde bulunan müşterilerimizin ucretlendirmeleri tekrar hesaplanmıştır. İade tutarlari icin web sitemizdeki https://www.milleni.com.tr/musteri-islemleri/alacak-sorgulama/bireysel alanından ya da E-Devlet üzerinden https://www.turkiye.gov.tr/millenicom-borc-ve-alacak-sorgulama alanından kontrol saglayabilirsiniz. Alacaklı olmanız durumunda, iadenizin banka hesabiniza aktarilmasi icin https://www.milleni.com.tr/musteri-islemleri/alacak-sorgulama/bireysel alanından IBAN numaranızı iletebilirsiniz.

22.06.2020

2020/İK-THD/109 Sayılı BTK Kararı

İlgili karar gereği Nisan’13, Mayıs’13 ve Haziran’13 dönemlerinde İnternet abonelik iptali yapan müşterilerimizin cayma bedelleri tekrar hesaplanmıştır. İade kontrolü için web sitemizdeki https://www.milleni.com.tr/musteri-islemleri/alacak-sorgulama/bireysel alanından ya da E-Devlet üzerinden https://www.turkiye.gov.tr/millenicom-borc-ve-alacak-sorgulama alanından kontrol edip iade talebi girilebilir. İade talepleri kontrol edilip en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

Daha iyi ve hızlı hizmet sunabilmemiz için istek ve şikayetlerinizi iletişim formunu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.