fb_picel_image

İşiniz İçin Ek İnternet ve Telefon Hizmetleri

GSHDSL

GSHDSL

Veri iletim hızının simetrik olması dolasıyla noktalar arası Download (veri alma) ve upload (veri gönderme) hızları eşittir. Veri iletim hızı, tek hat üzerinden 2 Mbps ile sağlanmaktadır. İnternet genişbant erişimi sağladığı için, merkez ve şubeler arası, veri, ses ve görüntü uygulamaları için ideal bir teknolojidir.

İncele
Metro Ethernet

Metro Ethernet

Metro Ethernet hizmeti Fiber Optik şebekesi üzerinden sağlanmaktadır. Uçtan uca Ethernet taşıyarak, protokol dönüşümlerine gerek duymaz. Bağlantı tipi olarak noktadan noktaya, çok noktadan tek noktaya ve gerektiğinde de internet erişimine imkan sağlar.

İncele
VoIP

VoIP

Başvuru ücreti yok. Sabit ücret yok. Ön numara çevirme yok. Her yöne super ekonomik tarifeler. Tüm projelendirme ve kurulum Millenicom tarafından gerçekleştiriliyor. Sadece ses taşınan altyapı ile kesintisiz, kaliteli görüşme. İhtiyaca uygun donanımın müşteri altyapısına entegrasyonu ile Millenicom şebekesine direkt bağlantı.

İncele
Numara Tahsis ve Taşıma

Numara Tahsis ve Taşıma

Millenicom Numara Tahsis ve Taşıma hizmetinden yararlanan şirketler; şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM farketmeksizin daha indirimli konuşmanın yanı sıra sabit ücret ödemedikleri için çok daha fazla tasarruf sağlarlar.

İncele
Statik IP

Statik IP

IP numarası, internete giren herkese sistem tarafından verilen kimlik numarasıdır. İnternet hattı tahsis edildiğinde, aksi belirtilmemiş ise İnternete Dinamik IP ile bağlanılır. Bilgisayara uzaktan erişim ya da bir internet sayfası yayınlamak istenir ise Statik IP sahibi olunması gerekir.

İncele
Modem Kampanyası

Modem Kampanyası

Tak çalıştır özelliğine sahip, yüksek hızlı kablosuz modemler Millenicom müşterilerine özel çok avantajlı fiyatlarla!

İncele