Faturamın ödemesini geciktirirsem aldığım hizmet kesilir mi?

Faturanızın ödemesini geciktirmeniz durumunda hizmetiniz kısıtlanır. Ödemenizi gerçekleştirdiğinizde ise eski haline dönecektir.

Ödemenizi geciktirmemek için ise, hemen Millenicom Online İşlemler Merkezi’ne girip otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermek için lütfen tıklayınız

 

Millenicom faturalarımı nasıl ödeyebilirim?

Millenicom faturalarınızı bir çok kanaldan ödeyebilirsiniz. Millenicom Online İşlemler Merkezi’ne üye olarak, 0850 333 0 333 no’lu Millenicom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak sesli yanıt sistemi üzerinden yada Millenicom anlaşmalı fatura ödeme noktalarından faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Millenicom Online İşlemler Merkezi’ne üye olduğunuzda; Millenicom faturanızı görüntüleyebilir, kredi kartınızla anında ödeme yapabilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Online İşlemler Merkezi’ne giriş yapmak için tıklayınız 

Millenicom Ödeme Noktaları için tıklayınız

 

• *TEB ve Aktif noktalara yapacağınız ödemelerde,ilgi ödeme kanalları tarafından belirlenen 1 TL, PTT için ise 2 TL işlem ücreti tahsil edilecektir.
• ** Ziraat Bankası gişe kanalından 15:30 - 17:30 saatleri arasında tahsilat yapılabilmektedir Gişe kanalından yapılan ödemelerde 3 TL+BSMV işlem ücreti tahsil edilecektir.
• *** İş Bankası gişe kanalından yapılan ödemelerde 10 TL+ BSMV işlem ücreti tahsis edilecektir. Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.'nin anlaşmalı olduğu ödeme kanalları tabloda belirtilmiştir. Fatura ödemeleri sadece anlaşmalı ödeme kanallarından yapılmalıdır. Belirtilen ödeme kanalları dışındaki ödemeleriniz tarafımızdan kabul edilmeyecek olup, faturanız ödenmemiş görüneceğinden otomatik olarak gecikme faizi işleyecektir.
• ****Türkiye Finans gişe kanalından yapılan ödemelerde 1.5 TL ek ücret alınmaktadır.
• ***** Faturamatik kanalından yapacağınız ödemelerde 1,75 TL ek ücret alınmaktadır

Millenicom faturamda yer alan KDV ve ÖİV oranları nedir?

Faturanızda yer alan ücretlere; %18 KDV (Katma Değer Vergisi); internet hizmeti için %10 ; telefon hizmeti için %10 ÖİV (Özel İletişim Vergisi) dahildir.

Gecikme faiz oranı ve hizmet kısıtlama&açma ücreti ne kadardır?

01.04.2020 tarihi itibariyle son ödeme tarihinden sonra yapılacak ödemelerde fatura tutarı üzerinden aylık  %1,6 olmak üzere günlük gecikme faizi uygulanmaktadır.

Ödenmemiş fatura nedeniyle internet hizmeti kısıtlanan abonelerimizin ödemeyi takip eden faturalarına hız yükseltme ücreti yansıtılacaktır. Hız yükseltme ücreti internet hizmeti için 49,90 TL olarak ücretlendirilecektir.  Telefon hizmeti için 12 TL'dir. Eğer ki aboneliğinizde hem telefon hem Internet hizmeti var ise  sadece 49,90 TL yansıtılacaktır.

Ayrıntılı Fatura Nedir?

Ayrıntılı fatura telefon aboneliklerinde; ay içerisinde yapılan tüm görüşmelere ait detayların bulunduğu, ve kullanıcıya basılı olarak gönderilebilen faturadır. Ayrıntılı faturada, ay içinde arama yapılan numaralar, konuşma süreleri ve arama sayıları gibi detay bilgiler bulunmaktadır. Ayrıntılı fatura, müşterilerimizin talebi üzerine gönderilmekte olup sayfa başına vergiler dahil 0,51TL ile ücretlendirilmektedir.

Faturamın e-posta adresine gelmesini istiyorum.


Çevreci fatura servisi ile faturalarınızın sadece E-posta adresinize gelmesini talep ederek, kağıt israfını önleyebilir, çevreye katkıda bulunabilirsiniz.

Çevreci fatura talebinizi Online İşlemler Merkezi’mize giriş yaparak, 0850 333 0 333 nolu Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak yada Millenicom Cevre yazıp, bir boşluk bırakıp E-posta adresinizi yazıp 4945'e SMS göndererek verebilirsiniz. ÖR: Millenicom Cevre xxx@yyy.com

Ödemelerinizi geciktirmemek için ise hemen Millenicom Online İşlemler Merkezi’ne giriş yapıp otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermek için lütfen tıklayınız

Faturamı ödemediğim için hizmetim durduruldu, hattım ne zaman açılır?

Alternatifbank, İngbank ve Tekstilbank’dan yaptığınız ödemelerde hattınız 1 gün sonra aktiflenecektir. 
Diğer ödeme kanallarından gerçekleştirilen ödemelerde internet erişiminiz hemen aktiflenecektir.

Millenicom Ödeme Noktaları için tıklayınız

Fatura gecikmelerinden etkilenmemek için hemen Otomatik Ödeme Talimatı verebilir, internetinizi herhangi bir kesinti yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermek için lütfen tıklayınız

Faturam adresime ulaşmadı, ne yapmalıyım?

Faturanız adresinize ulaşmadıysa öncelikle ana sayfamızda bulunan Millenicom Online İşlemler Merkezi’nden faturanızı görüntüleyebilir, ödeyebilir; ayrıca adres bilginizi kontrol ederek güncelleyebilirsiniz. 
0850 333 0 333 nolu Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak da fatura tutarınız hakkında bilgi alabilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online İşlemler Merkezinden mevcut faturanızı görüntülemek için hemen tıklayınız

Millenicom borcumu taksitlendirebilir miyim?

Millenicom aboneliğinize ilişkin hizmetleriniz aylık olarak faturalandırılmaktadır. Ayrıca bir taksitlendirme yapılmamaktadır.

Ayrıntılı Fatura Talebini Nasıl Verebilirim?

Ayrıntılı fatura için 0850 333 0 333 numaralı Millenicom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak talepte bulunabilirsiniz.