Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan 29 Kasım Cuma günü Millenicom web sitesinden başvuru yapmış ve başvurusu aboneliğe dönüşmüş tüm müşteriler yararlanabilir. 

Kampanya kapsamında verilecek hediye ve detayları nedir?

Kampanya kapsamında 25 TL lik Netflix hediye edilecektir. Heidyeyi almaya hak kazanan kişilere hediye kodu SMS ile gönderilecektir.

Bakım / Onarım Çalışması

Müşterilerimiz tarafından bildirilip takibe alınan arıza kayıtları öncelikle altyapı sağlayıcı operatör tarafından incelenir. 
Yapılan kontroller sonucunda yaşanılan problem altyapı sağlayıcı operator kaynaklı ise çözümlenerek, Millenicom tarafından müşterilerimize bilgilendirme yapılır. 
Yapılan kontroller sonucunda yaşanılan problemin müşteri iç tesistandan kaynaklı olduğu tespit edilir ise arızanın giderilmesi Müşterinin sorumluluğunda olacaktır. Bunun yanında Millenicom takdirine göre  ücretli veya ücretsiz teknik destek hizmeti de müşteri ile mutabık kalınarak sağlanabilir.

Kampanya kapsamında verilecek hediye ve detayları nedir?

Kampanya kapsamında 25 TL tutarında Netflix kullanım hakkı hediye edilecektir.

Hediye kartımın içindeki bakiye bitince ne olacak?

 Netflix kayıtlarında bir ödeme yöntemi yoksa hediye kartı bakiyesi bitene kadar hizmet almaya devam edilecektir. Hesaptaki hediye kartının bakiyesi azaldığında Netflix tarafından bilgilendirme yapılacaktır. Hediye kartının bakiyesi bittiğinde izlemeye devam etmek için ise başka bir hediye kartı veya ödeme yöntemi eklenmesi gerekmektedir. Kayıtlarda mevcut bir ödeme yöntemi varsa hediye kartı bakiyesi bittikten sonra bu ödeme yöntemi üzerinden Netflix hizmeti faturalandırılmaya devam edecektir .

Kazandığım Netflix hediye çekini nasıl kullanacağım?

Mevcutta Netflix aboneliği bulunmayan müşteriler hediye çekini kullanmak için kendilerine Millenicom tarafından 9 -10-11 Aralık günü sms olarak gönderilecek 11 haneli PIN kodunu netflix.com/redeem sayfasına girip ilgili alana yazmalıdır. Daha detaylı bilgi ve yönlendirme için https://help.netflix.com/tr/node/32950 adresinden destek alabilirsiniz.

Mevcutta Netflix aboneliği bulunan müşteriler ise için kendilerine Millenicom tarafından 9-10-11 Aralık günü sms olarak gönderilecek 11 haneli  PIN kodunu Netflix’in Hesabınız sayfasından girmelidir. Hediye çekinin bakiyesi hesaba eklenecek ve sonraki ödeme hediye çeki bakiyesinden alınacaktır.

Kampanya kapsamında verilecek hediyenin detayları nedir?

Kampanya kapsamında 29 Kasım tarihinde başvuru yapan ve başvurusu aboneliğe dönüşmüş olan herkese 25 TL değerinde Netflix hediye kodu gönderilecektir. 

 

 

Hediyemi nasıl alacağım?

 Kazanan müşterilere Netflix hediye kodları 9-10-11 Aralık günleri SMS ile gönderilecektir.

Planlı Çalışma

Millenicom tarafından, müşterilerimizin hizmet almakta olduğu altyapısı ile ilgili yapılacak planlı bakım çalışmaları, uygun yöntemler ile müşterilerimize bildirilmektedir.

Hediyemi hangi tarihe kadar kullanabilirim?

Kampanya kapsamında hediye edilecek Netflix kuponunun herhangi bir son kullanma tarihi bulunmamaktadır. Kupon, içerisindeki bakiye bitene kadar kullanılabilir.