Çağrı merkezi ile başvuru

Eğer arayıp telefonda görüşerek abonelik başvurusu yapmak isterseniz 0850 333 0 333 numaralı Millenicom Müşteri Hizmetlerini arayarak Millenicom müşterisi olabilirsiniz.
Abonelik işlemlerinizin tamamlanması için Aras kargo yetkilisi tarafından belirttiğiniz adresinize ulaştırılan evrakları eksiksiz olarak imzalamanız ve nüfus cüzdanınızın fotokopisini gelen kargo yetkilisine vermeniz gerekmektedir.

SMS ile başvuru

Başvuru formu doldurmak istemiyorum diyenlerdenseniz, 4730'a "Millenicom Abone" yazarak göndermeniz yeterlidir. SMS gönderimi gerçekleştikten sonra, Millenicom Müşteri Hizmetlerinden tarife danışmanımız sizi en kısa sürede arayacaktır. Abonelik işlemlerinizin tamamlanması için belirttiğiniz adresinize ulaştırılan kargo ile evrakları eksiksiz olarak imzalamanız ve nüfus cüzdanınızın fotokopisini gelen kargo yetkilisine vermeniz yeterli olacaktır.

Online başvuru

Millenicom müşterisi olmak için seçtiğiniz kampanyaya ait başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterlidir.Abonelik işlemlerinizin tamamlanması için Aras kargo yetkilisi tarafından belirttiğiniz adresinize ulaştırılan evrakları eksiksiz olarak imzalamanız ve nüfus cüzdanınızın fotokopisini gelen kargo yetkilisine vermeniz gerekmektedir.

Nasıl Millenicom’lu olurum?

Millenicom’lu olmak artık çok kolay! Web sitemizden Online başvuru yaparak, Millenicom Abone yazıp 4730'a SMS atarak veya 0850 333 0 333 nolu Millenicom Müşteri Hizmetlerini arayarak Millenicom Dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz