Online İşlemler Merkezi nedir?

Millenicom internet ve telefon hizmetiniz ile ilgili birçok işlemi birkaç tıkla yapabileceğiniz Millenicom hizmetidir.

Online işlem merkezine nasıl giriş yapabilirim?

Online İşlemler Merkezine giriş yapmak için size ait olan, sistemde kayıtlı e-posta adresinizi ve şifrenizi ilgili bölümlere girmeniz gerekmektedir.

Millenicom Online İşlemler Merkezine giriş için lütfen tıklayınız

Online İşlem Merkezine hangi bilgilerimle giriş yapabilirim?

Online İşlem Merkezi’ne başvuruda kullandığınız e- mail adres ve şifre bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Bilgilerinizin eksik olması durumunda Millenicom OİM yazıp 4730'a SMS göndererek Online İşlemler Merkezi kullanıcı adı ve şifreni anında öğrenebilir ya da 0850 333 0 333 no’lu Millenicom Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz.

Giriş şifresini unuttum. Ne yapmalıyım?

Millenicom Online İşlemler Merkezi şifrenizi unuttuysanız; Millenicom OİM yazıp 4730’a SMS göndererek kullanıcı adı ve şifrenizi anında öğrenebilir ya da Online İşlemler Merkezi Şifremi Unuttum butonundan yeni şifre alabilirsiniz.

Online İşlemler Merkezi ile neler yapabilir?

Millenicom Online İşlem Merkezi'nde, bilgilerinizi güncelleyebilir, kotanızı sorgulayabilir, faturalarınızı kontrol edebilir, kredi kartı ile faturanızı anında ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilir hatta aboneliğiniz ile ilgili olarak konusunda uzman Millenicom Müşteri Hizmetlerin’den canlı destek alabilirsiniz.

Online işlemler merkezine nasıl üye olabilirim?

Online İşlemler Merkezine üye olmak için lütfen tıklayınız