fb_picel_image

Altyapınıza Göre En Uygun Tarifeler İçin

Sınırsız İnternet

İnternet kullanımının zorunluluk haline dönüştüğü günümüz dünyasında Millenicom’un sunduğu sınırsız internetin avantajlarını ders çalışırken, şirket içinde ve diğer şirketlerle iletişim halindeyken, elektronik cihazlarınızı ve dijital medya aygıtlarınızı kullanırken, seyahatte ve her yerde dilediğinizce kullanabiliyorsunuz. İnternet dünyayı tek tıkla elinizin altına getirmişken, bu kolaylığı elinizin tersiyle itmeyin, Millenicom’un sınırsız interneti ile yaşam alanınızı dünyaların ötesine taşıyın.

Yüksek hızlı internet için gerçek adres olan Millenicom, gelişen sanal dünyanın gerçeküstü kalitesini hak ettiğiniz biçimde kullanabilmeniz için hizmetlerinde de sınır tanımıyor. Türkiye’nin en başarılı internet servis sağlayıcılarından biri olan Millenicom, sınırsız internetin keyfini uygun ödeme koşullarında ve müşterilerin seçim yapmasına olanak tanıyan paket seçenekleriyle müşterilerine sunuyor.

Oyun meraklılarının piyasaya çıkan en kaliteli oyunları oynayabilmesi, öğrencilerin uzaktan eğitim koşullarında kesintisiz olarak eğitimlerine devam etmesi, kurumsal şirket çalışanlarının şirket içi haberleşmelerini aksatmadan devam ettirmesi, e-ticaret ile dünyanın her yerine anında teslimat yapabilmek Millenicom’un sınırsız internet kampanyaları sayesinde tek tıkla elinizin altında. Özellikle daha uygun fiyata internet sunmak ve internet kullanımını halkın geneline yaymak gayesiyle çalışmalarını ivmelendirerek devam ettiren Millenicom, Türk internet kullanıcıları için hazırladığı sınırsız internet paketleri ile sanal dünyayı herkesin kullanımına açıyor.

Günümüzde devlet dairelerinden hastanelere, okullardan spor zamanlarına kadar ve daha hayatın sanat dahil birçok eşsiz detayına ulaşmanın zorunlu yolu olarak internet kullanımı karşımıza çıkıyor. İnternete sınırsız bir biçimde sahip olmak da bu zorunluluğu keyifli bir hale getiriyor. Hal böyleyken Millenicom ve sınırsız internet servislerinden faydalanmak hem en makul çözüm hem de en zorunlu ihtiyaç olarak ortaya çıkıyor.

 

Sınırsız İnternet Paketleri ve Kampanyaları

İnternet kullanımının çok uzun zaman önce bir ihtiyaca dönüşmesi neticesinde kullanıcılar ve internet hizmet sağlayıcılarının tek hedefi internet hizmetini daha kaliteli hale getirmek olarak ortaya çıkıyor. İnternet hizmetini daha kaliteli hale getirmek onu ulaşılabilir bir fiyata indirgemek, onu çok daha hızlı bir hizmet haline getirmek ve yine onu çok daha yağın kullanılabilir bir hizmet haline getirmek olarak formüle ediliyor. Bu açıdan Millenicom, müşterilerine farklı farklı özelliklere sahip internet paketlerini kullanımlarına sunuyor.

Evde sınırsız internet kullanımının keyfini yaşayabilmeniz ve AKK/AKN (Adil Kullanım Kotası / Adil Kullanım Noktası) gibi internet kullanımınızı yavaşlatan sınırların olmadığı bir sanal deneyim için Millenicom’un avantajlı kampanyaları oldukça cazip görünüyor. İnternet kullanıcıları için Millenicom’un sürprizleri taahhütsüz kampanyalarını da kapsıyor. Herhangi bir sözleşmeye bağlı kalmadan sahip olabileceğiniz taahhütsüz Fiber 16 kampanyası ile internet kullanımınızda 16 Mbps’e kadar indirme 4 Mbps’e kadar yükleme hızına aylık 239,90 TL ödeyerek sahip oluyorsunuz. Yüksek hızlı internete, daha yüksek çözünürlüklü bir internet deneyimine taahhüt vermeden sahip olmak isteyenler için aylık 259,90 TL'lik bir ücret karşılığında taahhütsüz Fiber 35 kampanyası ile 35 Mbps’e kadar indirme 6 Mbps’e kadar yükleme hızı ve daha da hızlısı için taahhütsüz Fiber 100 kampanyası ile 100 Mbps’e kadar indirme 8 Mbps’e kadar yükleme hızı aylık 279,90 TL'lik bir ücret karşılığında sunuluyor.

Bütün bu avantajlı koşullar için Millenicom’un hazırladığı internet kampanyaları ve tarifeleri, sanal dünyanın gerçek sınırsız kullanımını müşterilerine sunuyor.

 

Sınırsız İnternet Fiyatları

Sınırsız internet kullanımı sürekli yaygınlaşırken kullanıcılarının memnuniyetinin derecesini artıracak uygun rakamlı tarifeler Millenicom dünyasından geliyor. Her kullanıcının kendine öze gördüğü avantajlı internet paketlerinde belirlenen farklı tarife ve fiyatlar, internet kullanıcılarının, hayatlarına konfor ve memnuniyet getiriyor.

İnternet kampanyalı tarifeler sunulan internet hizmetinin hızına ve Millenicom ile yapacağınız taahhüt süresine göre değişiklik gösteriyor. İnternet kullanımının türüne göre değişen ihtiyaçlar, oyun severler veya ev kadınlarının farklı internet hizmetlerini kullanmaları sonucunu doğuruyor. Diğer bir açıdan Millenicom, sadık müşterileri için gerçek manada cazip fiyatlar sunarak sınırsız internet kullanımını özendiren kampanyalarını göz önüne getiriyor.

Sonuçta bir zorunluluk haline gelen sınırsız internet, günümüzde dünyanın genelinde yaygın bir biçimde kullanılırken, ülkemizde de artık Millenicom sayesinde kolayca kullanılabilir halde duruyor. Fiyat ve taahhüt konusunda kararı müşterilerine bırakan Millenicom, sunduğu kusursuz internet hizmetiyle fark yaratıyor.

Millenicom fırsatlarını kaçırmamak için hemen tıkla.