Müşteri Temsilcimiz Online,
Hemen Başvur Arayalım!

Taahhütlü İnternet

İnternet, hayatımızın bir parçası olarak her geçen gün yaygınlaşmaya devam ediyor. Özellikle insanların alışveriş alışkanlıklarının dijital ortama kayması, sosyal medya ve dijital video platformlarında geçirilen süre internete duyulan ihtiyacı daha da artırmıştır. Söz konusu ihtiyaçların sadece cep telefonu mobil verisi ile karşılanması mümkün değildir. Bu durum kullanıcıya hem pahalıya mal olmaktadır hem de interneti özgürce kullanmasına engel olmaktadır. Kullanıcı, interneti dilediğince kullanabilmek maksadıyla ev ya da iş yerine internet bağlatma ihtiyacı hissedebilir. Bu sayede kotanın bitmesi gibi sorunları düşünmek zorunda kalmadan internetini doyasıya kullanabilir.

Millenicom Telekominikasyon, Superonline altyapısını kullanarak en hızlı ve kesintisiz internet hizmetini kullanıcılara sunan öncü bir firmadır. Bu anlamda birçok kullanıcıyı her geçen gün internet ile buluşturan firmamız büyüyerek yoluna devam etmektedir. Kullanıcının temelde tercih ettiği iki çeşit internet paketi vardır. Bunlar taahhütlü ve taahhütsüz internet paketidir. Her iki internet paketinin de kullanıcı tarafından avantaj ve dezavantaj kabul edilen özellikleri vardır.

 

Taahhütlü İnternetin Avantajları

Millenicom ile sahip olacağınız internet paketleri arasında taahhütlü internet önemli bir yere sahiptir. Söz konusu internet kampanyalarını tercih ederek çok önemli avantajlar elde edebilirsiniz. Bu avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • İnternetinizi yüksek hızlı, kesintisiz şekilde özgürce kullanabilirsiniz.
 • İlk üç ay ve sonraki 9 ay sabit fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Taahhüt süresince ekstra bir fiyatlandırma ile karşılaşmazsınız.
 • Taahhüt süresinin bitimini müteakip size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 

Taahhütlü İnternet Kampanyaları

Web sitemizden tüm internet kampanyalarımızı inceleyebilirsiniz. Kampanyalarımız arasında mutlaka ihtiyacınızı karşılayacak bir internet paketini bulabilirsiniz. Aşağıda firmamızın internet kampanyalarını görebilirsiniz:

Fiber 16 kampanyası, 16 Mbps'e kadar indirme ve 4 Mbps'e kadar yükleme hızına sahiptir. Aylık 129,90 TL ödeyerek bu internet paketini alabilirsiniz.

Fiber 35 kampanyası, 35 Mbps'e kadar indirme ve 6 Mbps'e kadar yükleme hızına sahiptir. Aylık 139,90 TL ödeyerek bu paketi satın alabilirsiniz.

Fiber 100 kampanyası, 100 Mbps'e kadar indirme ve 8 Mbps'e kadar yükleme hızına sahiptir. Aylık 149,90 TL ödeyerek bu internet paketini alabilirsiniz.

Yukarıdaki 12 ay taahhütlü internet kampanyaların tamamı gerçek sınırsız, AKN/AKK olmayan internet paketleridir. 1 yıl taahhütlü internet kampanyalarından hangisini tercih ederseniz edin ev ya da iş yerinizde interneti özgürce kullanabilirsiniz.

 

İnternet Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmem Gerekir?

Telekominikasyon şirketleri tarafından yerleşim yerlerine internet bağlantısı için altyapı tesis edilmesi gerekir. İnternet paketi satın alacağınız zaman öncelikle adres ve bine altyapısının olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Sitemizde bulunan altyapı sorgulama adımlarını izleyerek oturduğunuz adreste internet altyapısının olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Bunun yanında satın almak istediğiniz internet paketi ile altyapının birbiri ile uyumlu olması gerekir. Satın aldığınız paket ile altyapınız uyumsuz ise arzuladığınız seviyede internet bağlantısı tesis edilemez.

İnternet hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de interneti kullanacak kişi ve cihaz sayısıdır. İnterneti kullanacak cihaz ya da kişi sayısı ne kadar fazla ise internetin hızı da o kadar düşecektir. Bu nedenle mümkün olduğu kadar hızlı internet paketlerini tercih etmenizde fayda vardır.

 

Nasıl Taahhütlü İnternet Sahibi Olabilirim?

Çok kolay bir şekilde ev ya da iş yeri internetine sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken web sitemizdeki internet kampanyalarını inceleyerek sizin için uygun olan kampanyanın seçilmesidir. Kafanızda alacağınız internet paketini belirledikten sonra sitemizdeki ad-soyad ve telefon numarası bilgilerinin yer aldığı mini formu doldurarak bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra görevli arkadaşlarımız kısa sürede sizinle irtibata geçip, internetinizin bağlanmasını talep edeceklerdir.

Hızlı aktivasyon, ücretsiz kurulum gibi avantajlarıyla Millenicom'un taahhütlü internet kampanyalarından yararlanmak için hemen tıkla.

 

 

 

109,90 TL
35 Mbps'e kadar Hızında
Taahhütsüz
Fiber 35 Kampanyası
 • hız
  Hız
  35 Mbps'e kadar indirme
  6 Mbps'e kadar yükleme hızı
 • contract_mc
  Taahhütsüz
  Taahhüt vermenize gerek yok
 • money-mc
  Kotasız
  Gerçek sınırsız
  AKN/AKK yok
İncele