fb_picel_image

Altyapınıza Göre En Uygun Tarifeler İçin

Taahhütsüz İnternet

 

Hayatımızın vazgeçilmez iletişim ekipmanlarından biri olan internet, ev ya da iş yerlerimizin olmazsa olmazları arasındadır. İnternet hayatımızın bir parçası olmasına rağmen hizmet sağlayıcıların kullanıcılara sunduğu taahhüt süresi zaman zaman can sıkıcı olabilir. Kullanıcının uzun süre internetten yararlanmadığı zamanlarda ya da yazlığına gittiğinde internetini kapatmak ya da geçici bir süre gittiği adrese taşımak isteyebilir. Fakat hizmet sağlayıcı ile belli süre taahhüt yaptıysanız, bu durum maalesef mümkün olmaz.

Millenicom Telekomünikasyon, 2004 yılından beri bireysel ya da kurumsal müşterilerin internet gereksinimlerini karşılayan, sektörün seçkin kuruluşları arasındadır. Superonline altyapısını kullanarak bireysel müşterilerimize sabit telefon ve internet hizmetinin yanı sıra kurumsal müşterilerimize bulut santral hizmeti sunuyoruz. Diğer internet hizmet sağlayıcı firmalar ile aynı altyapıyı kullanmamıza rağmen çok daha cazip fiyata bir internet hizmeti sunuyoruz. Ayrıca fiber hızlı internet hizmeti verdiğimiz müşterilerimize 7/24 çağrı merkezi desteği sağlıyoruz.

Taahhütsüz İnternet ve Avantajları

Taahhütsüz internet, kullanıcının herhangi bir zaman kullanma zorunluluğu olmaksızın aldığı hizmeti sonlandırabileceği internet hizmetini ifade eder. Söz konusu hizmet, birçok alanda taahhütlü internet hizmetinden ayrılır.

İnternetin evimizin temel gereksinimlerinden biri olmasından kaynaklı tüketilen verilerin de her geçen gün arttığı görülüyor. Online içerik platformlarının ve sosyal medya mecralarının hayatımızın bir parçası olmasından kaynaklı internet ihtiyacı artmaktadır. İletişimin de temel vasıtası olan internet, mobil cihazlarda kullanılabilse de bu şekilde kullanıcıya yüksek ücretlere mal oluyor. Bu kapsamda ihtiyacı karşılamanın en cazip ve verimli yolu taahhütsüz internet satın almaktan geçiyor.

İnternet paketleri zaman zaman kafa karışıklığına neden olabiliyor. Hangi internet paketinin ihtiyacınızı karşılayacağına karar vermek için öncelikle alacağınız internet hızını göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Uygun hızı belirledikten sonra aldığınız hizmetten ilerleyen süreçte memnun kalmama ihtimaline karşı taahhütsüz internet, ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor. Bu kapsamda aldığınız hizmetin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Aldığınız hizmetten memnun kalmadığınızda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz.

İnternetinizi özgürce kullanabilirsiniz.

Arzu etmediğiniz hizmet kısıtlamaları ya da faturalarla karşılaşmazsınız.

Almak istediğiniz internet hızına göre farklı paket alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Taahhütsüz İnternet paketları

İnternet hizmetinde Millenicom Telekomünikasyon'u tercih ettiğinizde mutlaka ihtiyacınızı karşılayacak bir internet paketi ile karşılaşıyorsunuz. Birbirinden cazip fiyatlı internet paketlerini aşağıda bulabilirsiniz:

Fiber 16 paketsı, 16 Mbps'e kadar indirme, 4 Mbps'e kadar yükleme hızına sahip.

Fiber 35 paketsı, 35 Mbps'e kadar indirme, 6 Mbps'e kadar yükleme hızına sahip.

Fiber 100 paketsı, 100 Mbps'e kadar indirme 8 Mbps'e kadar yükleme hızına sahip.

Yukarıdaki taahhütsüz internet paketlerinin tamamı gerçekten kotasız paketlerdir. AKN ya da AKK yoktur. Bu sayede aldığınız tüm internet paketlerini özgürce kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Özgür İnternet Deneyimi

Taahhütlü internet paketlerinin kullanım ücreti taahhütsüz internet paketlerine nazaran daha uygun fiyata kullanıcıya sunulur. Fakat taahhütlü internet abonesi olduğunuzda, aldığınız hizmetten memnun kalmama durumunda cayma bedeli ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca adres değişikliğinde internet hizmetini taşımak istediğinizde yeni adresinizde altyapı olmadığında yine mağduriyet yaşarsınız. Çoğu kullanıcı genellikle taahhütlü paketler tercih etse de bu sebeplerden dolayı cayma bedeli ödemek zorunda kalır. Söz konusu bedeli ödememek için bir kısım kullanıcıların kullandığı internet hizmetinden memnun olmasa dahi kullanmaya devam ettiği gözlemlenmektedir.

Millenicom Telekomünikasyon olarak rakiplerimizden ayrıldığımız en önemli özelliğimiz, aynı altyapıyı kullanarak aynı fiber hızında internet hizmetini daha uygun fiyata kullanıcılarımıza sunmamızdır. Sektör içerisinde rekabetin artması ile birlikte kendimize daha düşük maliyetle çalışma alanı buluyoruz. Bu sayede müşterilerimizi cazip fiyatlı paket alternatiflerine yönlendiriyoruz.

Müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını doğru analiz ediyor, taahhütlü internet aboneliği isteyenlere taahhütlü, taahhüt istemeyenlere ise taahhütsüz internet paketleri sunuyoruz. Hedefimiz, insanların doğal ihtiyacı olarak kabul edeceğimiz internet hizmetine herkesin kolay şekilde, bütçe dostu fiyatlarla ulaşmasını sağlamaktır. Taahhütsüz internet fiyatlarını incelediğinizde paketlarımızın rakiplerimize nazaran çok daha uygun olduğu görülecektir.

İnternet Paketi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

İnternet paketinden yararlanmak istediğinizde öncelikle dikkate almanız gereken bir kısım hususlar vardır. Bu hususlara dikkat ederek ilerleyen süreçte sorun yaşamayacağınız en ideal internet paketine sahip olabilirsiniz.

Adresinizde Altyapının Olup Olmadığı: Kullanacağınız internet paketini belirlemek için yapmanız gereken en öncelikli iş, adresinizde altyapının olup olmadığıdır. Altyapının uygun olmadığı adreslerde satın alınan internet paketinden arzu edilen verim alınamaz. Örneğin 35 Mbps internet hızında bir paket kullanıyorsanız ve altyapınız 16 Mbps hızı kaldırıyorsa alacağınız internet hizmeti 16 Mbps’nin üzerinde olamaz. Söz konusu durumun tam tersi de geçerlidir. Altyapınız 35 Mbps internete kadar hizmete müsait ise ve siz 16 Mbps hıza sahip olan paketi kullanıyorsanız alacağınız hizmet yine düşük olan 16 Mbps hızında olacaktır. Altyapı sorgulama işlemini sitemizdeki adımları izleyerek yapabilirsiniz.

İnterneti Kullanacak Kişi Sayısı: İnternet hizmeti alacağınız zaman dikkat edeceğiniz hususlardan biri de interneti kullanacak kişi sayısıdır. İnterneti çok fazla kişi kullanacaksa arzu ettiğiniz hizmetin alınması için mümkün olduğu kadar yüksek hıza sahip paketların tercih edilmesi gerekir. Web sitemizde bulunan hız rehberini inceleyerek interneti kullanacak kişi sayısına göre hangi hızda paketi tercih etmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

İnterneti Kullanacak Cihaz Sayısı: İnterneti hangi cihazların kullanacağı da internet paketi seçiminde önemli hususlar arasındadır. Cihaz sayısına göre internet hızını tercih etmeniz gerekir. Bunun için de web sitemizdeki hız rehberinden yararlanabilirsiniz.

İnternet Kullanım Alışkanlıkları: İnternetin hangi amaçla ve ne sıklıkla kullanıldığı da internet paketi seçiminde dikkate alınması gereken konulardandır. İnternet genellikle oyun oynamak, video izlemek için kullanılıyorsa hızlı internet paketlerinin tercih edilmesi daha uygundur.

Nasıl Taahhütsüz İnternet Sahibi Olabilirim?

Sözleşmesiz internet paketlerine çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sadece taahhütsüz sınırsız internet paketlerini inceleyerek sizin için en uygun olan paketi seçmektir. Bu aşamadan sonra ise adınız soyadınız ve telefon numaranızı yazıp "gönder" butonuna basmanız yeterli olacaktır. Kısa süre içinde yetkili arkadaşlarımız size ulaşacaktır. İnternet bağlantınızın yapılmasını müteakip taahhütsüz, sınırsız ve yüksek hızlı internetin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.